drewniany garaż

Drewniane zabawki dla 3 latka

Wybierając zabawkę dla dziecka, należy wziąć pod uwagę wiek malucha oraz indywidualne predyspozycje. Warto wybrać taką, która bawi i jednocześnie uczy. Kreatywna zabawa to doskonały sposób na rozwijanie koordynacja oraz zdobywanie nowych umiejętności. Wiele dostępnych na rynku zabawek wykonana jest z toksycznych składników, dlatego zabawki drewniane coraz częściej zdobywają zaufanie i podbijają serca zarówno rodziców jak i maluchów.

Zalety zabawek drewnianych

Główną zaletą drewnianych zabawek jest ich wytrzymałość. W przeciwieństwie do plastikowych nie pękają, a o ich uszkodzenie o wiele trudniej. Raz kupiona zabawka może być używana przez kilka pokoleń.

Zabawki wykonane z drewna są bezpieczniejsze, nie kruszą się oraz nie mają ostrych krawędzi.

Warto także zaznaczyć, że nie posiadają toksycznych substancji takich jak ołów lub ftalany, które mogą mieć niekorzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Wykonane są z naturalnych składników.

Kolejną istotną zaletą jest fakt, że drewniane zabawki są łatwe do utrzymania w czystości. Ich prosty kształt oraz nieliczne zakamarki sprawiają, że czyszczenie zabawek nie jest problematyczne i trwa naprawdę chwilę.

Drewniane zabawki dla chłopczyka

Zabawki dostępne na rynku są podzielone ze względu na płeć. Jeśli planujemy kupić zabawkę 3 letniemu chłopczykowi z pewnością jego zainteresowania wzbudzą wszelkiego rodzaju pojazdy –  statek drewniany lub drewniana rakieta. Ciekawą propozycją jest również drewniany autobus czy drewniany wóz strażacki. Wielu małych chłopców marzy, aby w przyszłości zostać pilotem, w takim przypadku samolot drewniany będzie strzałem w dziesiątkę. Dużą frajdę młodemu mężczyźnie sprawi także drewniany warsztat z narzędziami, który pozwoli rozwinąć zmysł techniczny i pomajsterkować wraz z tatą. Ciekawą propozycją jest również drewniany garaż, gdzie można parkować wszystkie małe samochodziki.

drewniany garaż

drewniany samolot

drewniana rakieta

drewniany warsztat

drewniany statek

drewniany wóz strażacki

drewniany autobus

 

Zabawki drewniane dla dziewczynki

Wybierając zabawkę dla 3 letniej dziewczynki warto zdecydować się na drewniany domek dla lalek. Pozwala on na kreatywną zabawę, szczególnie wtedy gdy jest kompletnie wyposażony w meble oraz narzędzia znajdujące się w domu. Do gustu wielu dam przypadnie także drewniany serwis do herbaty. Dzięki niemu dziecko może bawić się w prowadzenie kawiarni lub zaprosić mamę, siostrę lub koleżankę na pyszną herbatkę. Inną propozycję stanowią drewniane akcesoria dla lalek. Na szczególną uwagę zasługują: drewniany wózek dla lalek, drewniane krzesełko do karmienia lalek, drewniana kołyska dla lalek czy też drewniany przewijak dla lalek małe dziewczynki uwielbiają zabawę lalkami a co za tym idzie wszelkie akcesoria dla lalek.

drewniany domek dla lalek

drewniany serwis do herbaty

drewniane łóżeczko dla lalek

drewniane krzesełko dla lalek

drewniany wózek dla lalek

drewniany przewijak dla lalek

Warto zaznaczyć, że nie powinniśmy zabraniać dzieciom bawić się wszystkimi zabawkami – dziewczynki mogą ścigać się samochodami, a chłopcy bawić się domkiem dla lalek. W ofercie sklepów dostępne są także uniwersalne zabawki, takie jak drewniany pociąg, drewniane klocki, drewniane instrumenty muzyczne czy drewniane układanki oraz przeszywanki.

drewniany pociag

Drewniane klocki

Bingo nimo

drewniane instrumenty muzyczne

drewniana przeszywanka

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zabawek drewnianych sprawdź ofertę sklepu krainaekozabawek.pl.

 

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *