00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Zabawki edukacyjne

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne to szeroka gama zabawek w myśl zasady "nauka przez zabawę" marki DJECO, HABA, TIDLO, PINTOY. W naszej ofercie znaleźć można zabawki do nauki cyferek i literek, zabawki do nauki odczytywania czasu zegarowego, zabawki do nauki rysowania, zabawki do nauki kształtów i kolorów jak i zabawki dzięki którym łatwo wyjaśnić dziecku zjaw...

Zabawki edukacyjne to szeroka gama zabawek w myśl zasady "nauka przez zabawę" marki DJECO, HABA, TIDLO, PINTOY. W naszej ofercie znaleźć można zabawki do nauki cyferek i literek, zabawki do nauki odczytywania czasu zegarowego, zabawki do nauki rysowania, zabawki do nauki kształtów i kolorów jak i zabawki dzięki którym łatwo wyjaśnić dziecku zjawiska fizyczne. Ponadto nie brakuje u nas również zabawek manualnych i sensorycznych do usprawniania zmysłu dotyku jak i ćwiczenia sprawności małej rączki.

Więcej

Zabawki edukacyjne Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Anatomia człowieka

  Nauka przez zabawę - szeroka gama układanek drewnianych i magnetycznych ilustrujących budowę ciała ludzkiego w wersji zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci.

 • Nauka literek

  W myśl zasady nauka poprzez zabawę w dziale "Nauka literek" możemy zaoferować drewniane bardzo solidne kolorowe literki magnetyczne TIDLO - zarówno małe literki jak i duże litery. Dzieci bardzo szybko uczą się przez zabawę w szczególności gdy zabawka jest tak bajecznie kolorowa jak w przypadku zabawek TIDLO. Literki można wykorzystywać na wiele sposobów ile tylko podpowie nam nasza fantazja.

 • Nauka cyferek

  KrainaEKOzabawek.pl ma w ofercie wiele ciekawych pozycji do poznawania cyferek jak i nauki liczenia między innymi magnetyczne cyferki TIDLO, wieże edukacyjne z cyferkami DJECO i TIDLO, wielofunkcyjne liczydło PINTOY, pizzę do nauki ułamków TIDLO, domino z cyferkami DJECO i wiele innych. Nie ma jak nauka przez zabawę!

 • Nauka kształtów i kolorów

  Kategoria "Nauka kształtów i kolorów" obejmuje drewniane zabawki takie jak puzzle dotykowe TIDLO idealne jako pierwsze zabawki z drewna pomagające maluchom poznawać kształt koła, trójkąta czy owalu, zegar edukacyjny TIDLO z elementami poszczególnych godzin w różnych kształtach, przybijanka TIDLO z elementami do przybijania w kształcie koła, trójkąta i kwadratu w sześciu barwach oraz układanka Kształty PINTOY z wieloma ciekawymi kształtami w różnych kolorach.

 • Nauka rysowania

  Ten kto nie ma zdolności artystycznych i nie wie jak zabrać się do nauczenia dziecka rysowania - dobrze trafił. W kategorii "Nauka rysowania" mamy do zaoferowania zestawy do nauki rysowania DJECO, które prowadzą krok po kroku jak stworzyć coś z niczego. Niezwykle ciekawa zabawka dla małych miłośników rysowania.

 • Poznawanie praw fizyki

  Kategoria "Poznawanie praw fizyki" obejmuje zestawy optyczne HABA niezwykle ciekawe bajecznie kolorowe drewniane zabawki, które pomagają zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom w poznawaniu praw fizyki. Zestawy optyczne zaciekawią zapewne niejedno dziecko!

 • Zabawki manualne i...

  KrainaEKOzabawek.pl posiada w ofercie wiele zabawek dotykowych z elementami sensorycznymi, które ćwiczą zmysł dotyku u dziecka. Należą do nich puzzle dotykowe TIDLO, DJECO, książeczki sensoryczne HABA i LILIPUTIENS, ruletka dotykowa DJECO, lotto sensoryczne DJECO, zabawki manualne 2loop ERZI oraz labirynty magnetyczne HAPE. Wszystkie te zabawki oddziałują na dziecko nie tylko poprzez zmysł wzroku, ale przede wszystkim poprzez zmysł dotyku, dzięki temu dziecko może rozwijać wszechstronne zdolności.

 • Zegary

  Edukacyjne drewniane zegary TIDLO i PLAN TOYS, dzięki którym poprzez zabawę można nauczyć dziecko odczytywania czasu zegarowego oraz zegarki na rękę dla małych Miłośników Przygód marki HABA TERRA KIDS.