00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Przybijanki, Przeszywanki

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Przybijanki, Przeszywanki

KrainaEKOzabawek posiada w swoim asortymencie niezwykle lubiane przez dzieci przybijanki DJECO, HABA oraz przeszywanki i sznurowanki DJECO jak i nawlekanki PINTOY. Te drewniane zabawki usprawniają motorykę małą i ćwiczą u dziecka skupienie i koncentrację, są niezwykle lubiane prze dzieci ponieważ długo się dziecku nie nudzą a zabawa nimi niesie ...

KrainaEKOzabawek posiada w swoim asortymencie niezwykle lubiane przez dzieci przybijanki DJECO, HABA oraz przeszywanki i sznurowanki DJECO jak i nawlekanki PINTOY. Te drewniane zabawki usprawniają motorykę małą i ćwiczą u dziecka skupienie i koncentrację, są niezwykle lubiane prze dzieci ponieważ długo się dziecku nie nudzą a zabawa nimi niesie ze sobą niezwykle cenny element ćwiczenia małej rączki.

Więcej

Przybijanki, Przeszywanki Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

  • Przybijanki

    Drewniane przybijanki marki DJECO i HABA w wersji zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki to niezwykle ciekawa zabawka dla małych Pasjonatów twórczej zabawy, usprawnia ona motorykę małą i ćwiczy koncentrację i skupienie.

  • Przeszywanki

    Przeszywanki DJECO i sznurowanki PINTOY to fantastyczna zabawka dla małych rączek - lubiane przez dzieci miłe dla oka ćwiczenie motoryki małej oraz koncentracji.