00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Zabawki drewniane i inne

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Zabawki drewniane i inne

KrainaEKOzabawek.pl oferuje szeroką gamę niebanalnych zabawek: zabawki drewniane, zabawki edukacyjne i zabawki manualne takich producentów jak ERZI, DJECO, TIDLO, PINTOY, HABA, HAPE, PLAN TOYS, WONDERWORLD i WOODEN STORY. W naszej ofercie znaleźć można: klocki drewniane i tekturowe, puzzle, memory, domino, układanki magnetyczne, sortery, pchacze...

KrainaEKOzabawek.pl oferuje szeroką gamę niebanalnych zabawek: zabawki drewniane, zabawki edukacyjne i zabawki manualne takich producentów jak ERZI, DJECO, TIDLO, PINTOY, HABA, HAPE, PLAN TOYS, WONDERWORLD i WOODEN STORY. W naszej ofercie znaleźć można: klocki drewniane i tekturowe, puzzle, memory, domino, układanki magnetyczne, sortery, pchacze, jeździki, instrumenty muzyczne, domki dla lalek oraz mebelki dla lalek. Nasza oferta obejmuje zabawki ekologiczne zarówno z kartonu jak również zabawki drewniane (w tym coraz częściej poszukiwane zabawki z drzewa kauczukowego z Tajlandii).

W naszej ofercie są zabawki dla różnych kategorii wiekowych począwszy od bezpiecznych zabawek dla niemowlaków skończywszy na bardziej skomplikowanych wyszukanych zabawkach dla przedszkolaków i uczniów. Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą gamę drewnianych zabawek na dzieci, by sprostać potrzebom każdego nawet najbardziej wymagającego małego Klienta!

KrainaEKOzabawek oferuje starannie wyselekcjonowane zabawki marek: ERZI, DJECO, MAILEG, TIDLO, PINTOY, SMALLSTUFF, PLAN TOYS, KROOOM, ATOMIC SODA, DIP DAP, HABA, HAPE, WOODEN STORY.  Każda z nich ma swój urok tak, że czasem ciężko dokonać wyboru, gdy ż oferta jest bardzo bogata, a zabawki są bardzo oryginalne i wyjątkowe.

Więcej

Zabawki drewniane i inne Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Lalki, Króliczki,...

  KrainaEKOzabawek posiada w ofercie małe drewniane laleczki rodzinka TIDLO oraz szeroką gamę maskotek marki MAILEG (Myszki, Króliczki, Zajączki, Żyrafy, Kotki) - idealnych do zamieszkania w drewnianych domkach DIP DAP. Ponadto mamy w ofercie akcesoria króliczków i myszek MAILEG: łóżeczka dla lalek, wózeczki dla lalek, krzesełka do karmienia, nocniczki, szafki, szafeczki, ubranka oraz drewniane mebelki do domków dla lalek MAILEG.

 • Zabawki edukacyjne

  Zabawki edukacyjne to szeroka gama zabawek w myśl zasady "nauka przez zabawę" marki DJECO, HABA, TIDLO, PINTOY. W naszej ofercie znaleźć można zabawki do nauki cyferek i literek, zabawki do nauki odczytywania czasu zegarowego, zabawki do nauki rysowania, zabawki do nauki kształtów i kolorów jak i zabawki dzięki którym łatwo wyjaśnić dziecku zjawiska fizyczne. Ponadto nie brakuje u nas również zabawek manualnych i sensorycznych do usprawniania zmysłu dotyku jak i ćwiczenia sprawności małej rączki.

 • Gry, Układanki,...

  KrainaEKOzabawek.pl posiada w ofercie starannie wyselekcjonowane gry i układanki dla dzieci w tym puzzle tekturowe, puzzle drewniane, puzzle dźwiękowe, puzzle 3D, niebanalne gry: domino, lotto, piotruś oraz układanki magnetyczne takich marek jak DJECO, TIDLO, GO TOYS, ATOMIC SODA.

  Ponadto w tej kategorii można znaleźć wszelakie klocki drewniane i tekturowe jak również klocki sensoryczne i dźwiękowe DJECO, TIDLO, HABA, PLAN TOYS, WONDERWOLD, WOODEN STORY; drewniane kulodromy WONDERWORLD, drewniane sortery TIDLO i zestawy konstrukcyjne PINTOY, HABA, PLAN TOYS.

 • Przybijanki, Przeszywanki

  KrainaEKOzabawek posiada w swoim asortymencie niezwykle lubiane przez dzieci przybijanki DJECO, HABA oraz przeszywanki i sznurowanki DJECO jak i nawlekanki PINTOY. Te drewniane zabawki usprawniają motorykę małą i ćwiczą u dziecka skupienie i koncentrację, są niezwykle lubiane prze dzieci ponieważ długo się dziecku nie nudzą a zabawa nimi niesie ze sobą niezwykle cenny element ćwiczenia małej rączki.

 • Pojazdy, Jeździki,...

  W kategorii "Pojazdy, Jeździki, Pchacze" znaleźć można starannie wyselekcjonowaną ofertę drewnianych aut, statków i innych pojazdów marki DJECO, PINTOY, TIDLO, PLAN TOYS dedykowaną zarówno dla Maluszków jak i starszych Dzieci.

  W tej kategorii oprócz pojazdów znaleźć można drewniane i tekturowe garaże dla autek KROOOM, TIDLO, PINTOY, drewniane kolejki TIDLO, pochylnie dla małych autek PINTOY oraz drewniane jeździki PINTOY i WONDERWORLD. Panadto goszczą tutaj również drewniane zabawki do pchania i ciągnięcia TIDLO, PINTOY, PLAN TOYS oraz zabawki na biegunach PINTOY.

 • Odgrywanie ról

  Zabawki w "odrywanie ról" to zabawki w naśladowanie dorosłych marek TIDLO, ERZI, PINTOY, HABA, HAPE. Pogrupowaliśmy je w zabawki do zabawy w dom lub zabawy w sklep, zabawy w lekarza jak i teatrzyki kukiełkowe.

  W dziale "Zabawa w dom" znaleźć można takie drewniane artykuły godpodarstwa domowego - małe i duże AGD: kuchnię dla dzieci, pralkę dla dzieci, deskę do prasowania dla dzieci, ekspres do kawy, mikser do ciasta itp oraz akcesoria kuchenne garnki, serwis kawowy, zastawa stołowa i wiele innych ciekawych propozycji dla małej Pani Domu.

  W dziale "Zabawa w sklep" mamy do zaoferowania stragan i sklep dla dzieci, wózek sklepowy, kasę sklepową, wagę sklepową, siatkę na zakupy jak i bogaty asortyment wyszukanych warzyw, owoców, nabiału, mięs i wędlin jak na prawdziwy sklep przystało.

  W dziale "Zabawa w lekarza" oferujemy zestaw lekarski dla internisty jak i zestaw dla weterynarza.

  W dziale "Teatrzyki" zgromadziliśmy drewaniane teatrzyki kukiełkowe dla dzieci w tym jeden teatrzyk 2w1 będący równocześnie straganem.

 • Instrumenty muzyczne

  W kategorii "Instrumenty muzyczne" znajdziemy niebanalne drewniane cymbałki DJECO w kształcie krówki, wspaniały bogaty zestaw drewnianych instrumentów muzycznych TIDLO, wydający piękne głębokie dźwięki drewniany bębenek PINTOY z kauczukowca oraz ciekawy drewniany ksylofon TIDLO w kształcie misia. Dzieci uwielbiają muzykować, a jak już grać to tylko na porządnych drewnianych instrumentach, aby barwa dzwięku była czysta i głęboka!

 • Dla Artystów

  Kategoria "Dla Artystów" obejmuje niezwykle kreatywne zabawki DJECO wymagające od dziecka inwencji twórczej, koncentracji i skupienia. Fantastyczne zestawy COLLAGES z DJECO pozwolą odkryć w dziecku małego pełnego pomysłów Artystę. Najczęściej wybierane Kolaże dla dzieci DJECO to Zestaw Artystyczny "Stwórz Zwierzątko" i Zestaw Artystyczny "Zwierzątka", Zestaw Artystyczny z ciastoliną oraz Ubierz Misia.

 • Naklejki, Tatuaże,...

  W ofercie sklepu krainaEKOzabawek.pl znajdziecie piękne naklejki dla dzieci - ulubiona zabawa dla niemal każdego dziecka, zestawy do kalkomanii - świetny trening motoryki małej oraz wesołe tautuaże dla dzieci.

 • Dla Konstruktorów

  Małym Konstruktorom oferujemy drewniane zestawy konstrukcyjne PINTOY, HAPE, PLAN TOYS, DJECO, dzięki którym dziecko może puścić wodze wyobraźni i tworzyć wymyślne konstrukcje i niezwykłe pojazdy. Zabawki konstrukcyjne są bezpieczne dla dzieci, a przy tym świetnie ćwiczą dziecięcą kreatywność i zmysł wyobraźni przestrzennej. Dla najmłodszych Konstruktorów mamy niezwykle lubiane przez dzieci drewniane pojazdy wkrętki DJECO.

 • Dla Małych Dam

  "Dla małych Dam" krainaEKOzabawek posiada w swojej ofercie bajecznie kolorową drewnianą biżuterię oraz drewniane akcesoria dla małych Księżniczek, które chcą naśladować swoje mamy i stroić się jak one.

 • Do wody i piaskownicy

  Kategoria "Do wody i piaskownicy" obejmuje bogatą ofertę oryginalnych zabawek do piasku HABA: bezsprzeczny HIT multilejek XXL, ponadto zestaw do lodów piaskowych, zestaw foremek do piasku, samochody: koparka, walec, cysterna i wiele innych ciekawych zabawek do piasku i do piaskownicy oraz fantastyczne zabawki do zabawy w wodzie niemieckiej marki HAPE. Z nimi żadne dziecko nie będzie się już nudzić ani w wannie podczas kąpieli ani w piaskownicy czy na plaży!

 • Do zabawy również poza...

  W ofercie sklepu krainaEKOzabawek.pl są równie zabawki, którymi śmiało można się bawić poza domem. Do zabawek outdoorowych należą dmuchane piłki DJECO, gry magnetyczne i karty DJECO idealne by zająć dziecko podczas podróży, jak również skakanki DJECO oraz kręgle RUBBABU z naturalnego kauczuku. Oferta zabawek outdoorowych jest przez nas ciągle uzupełniana.

 • Dla niemowlaków

  Zabawki "dla Niemowlaków" to starannie wyselekcjonowane bezpieczne zabawki dla dzieci. Wśród zabawek dla Niemowlaków znaleźć można wymyślne Grzechotki MAILEG w formie warzyw, szydełkowe zabawki SmallStuff i Pebble, naturalne drewniane gryzaczki GOLDI, miękkie książeczki HABA oraz milutkie przytulanki CLOUD B.

 • Do kąpieli

  W dziale zabawki "Do Kąpieli" mamy do zaoferowania drewniane bardzo wytrzymałe na działanie wody zabawki firmy PLAN TOYS, która jako pierwsza wprowadziła na rynek drewniane zabawki do kąpieli, po uprzednim testowaniu zabawek przez 30 dni dzień i noc w wodzie.

 • Usprawniające motorykę

  Zabawki "usprawniające motorykę" to niezwykle oryginalne pomysłowe drewniane zabawki motoryczne ERZI podesty do balansowania do ćwiczenia współpracy obu półkul mózgowych, równowagi, koncentracji i koordynacji psychoruchowej, jak również zabawki do ćwiczenia motoryki małej - koordynacji ręka - oko i ćwiczenia koncentracji.

 • Inne

  Albumy na zdjęcia, naklejki, piórniki, torebeczki, walizeczki ATOMIC SODA, klocki KASZUBEBE, mazaki DJECO, tekturowe półki na drobiazgi DJECO i inne.