00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Gry, Układanki, Klocki, Zestawy Konstrukcyjne

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Gry, Układanki, Klocki, Zestawy Konstrukcyjne

KrainaEKOzabawek.pl posiada w ofercie starannie wyselekcjonowane gry i układanki dla dzieci w tym puzzle tekturowe, puzzle drewniane, puzzle dźwiękowe, puzzle 3D, niebanalne gry: domino, lotto, piotruś oraz układanki magnetyczne takich marek jak DJECO, TIDLO, GO TOYS, ATOMIC SODA.

Ponadto w tej kategorii można znaleźć wszelakie klocki drewniane...

KrainaEKOzabawek.pl posiada w ofercie starannie wyselekcjonowane gry i układanki dla dzieci w tym puzzle tekturowe, puzzle drewniane, puzzle dźwiękowe, puzzle 3D, niebanalne gry: domino, lotto, piotruś oraz układanki magnetyczne takich marek jak DJECO, TIDLO, GO TOYS, ATOMIC SODA.

Ponadto w tej kategorii można znaleźć wszelakie klocki drewniane i tekturowe jak również klocki sensoryczne i dźwiękowe DJECO, TIDLO, HABA, PLAN TOYS, WONDERWOLD, WOODEN STORY; drewniane kulodromy WONDERWORLD, drewniane sortery TIDLO i zestawy konstrukcyjne PINTOY, HABA, PLAN TOYS.

Więcej

Gry, Układanki, Klocki, Zestawy Konstrukcyjne  Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Gry planszowe

  KrainaEKOzabawek w kategorii "Gry planszowe" oferuje wyselekcjonowane i przetestowane przez nas osobiście gry planszowe DJECO: lotto sensoryczne DJECO, ruletka dotykowa DJECO jak również grę planszową STATKI DJECO. Wszystkie podbiły nasze serce i chyba nigdy nam się nie znudzą!

 • Gry karciane

  Kategoria "Gry karciane" obejmuje znaną wszystkim grę PIOTRUŚ ATOMIC SODA jak i mniej znane gry na spostrzegawczość MiniMatch DJECO czy też grę wspomagającą naukę liczenia MinusPlus DJECO jak również grę strategiczną PIRACI DJECO.

 • Puzzle drewniane

  W ofercie sklepu krainaEKOzabawek.pl w dziale „Puzzle” znaleźć można szeroką gamę puzzli drewnianych i tekturowych, począwszy od prostych kilkuelementowych puzzli dla maluszków TIDLO, DJECO a skończywszy na bardziej skomplikowanych puzzlach DJECO OBSERWACJA, HABA, HAPE.

   

  W naszej ofercie każdy znajdzie idealne puzzle dla swojego dziecka, wnuka, chrześnicy lub dziecka swoich przyjaciół! Dlaczego warto kupić maluchowi puzzle drewniane? Ponieważ jest to świetna zabawka pozwalająca na ćwiczenie koncentracji i cierpliwości. Należy pamiętać, że zdolności manualne trzeba kształtować jak najwcześniej. Gdy dziecko zaczyna rozpoznawać kolory i kształty, warto kupić drewniane puzzle, by mogło rozwijać te zdolności. Puzzle drewniane oraz układanki powinny się znaleźć wśród zabawek każdego małego dziecka. Te zabawki mają ogromny wpływ na koordynację ręka-oko, a także uczą abstrakcyjnego myślenia oraz pobudzają dziecięcą wyobraźnię i ciekawość świata.

   

  Sklep krainaEKOzabawek.pl oferuje puzzle drewniane pod wieloma postaciami. Dla najmłodszych proponujemy puzzle złożone z dużych elementów z uchwytami-pinezkami, które umożliwiają dziecku łatwe podnoszenie i przenoszenie części. Jeśli szukacie prezentu dla nieco starszego dziecka, proponujemy puzzle drewniane segmentowe, warstwowe lub puzzle sensoryczne. Dzięki naszym puzzlom i układankom, mnogości ich kolorów i kształtów, można zapewnić dziecku zabawę na wiele godzin. Drewniane puzzle pomagają dziecku w zrozumieniu otaczającego go świata – poznanie zwierząt, części ciała, liter i nie tylko... Dlatego nie czekaj i już dziś poznaj drewniane puzzle oferowane przez nasz sklep!

 • Puzzle 3D

  Drewniane "puzzle 3D" TIDLO to grube puzzle idealne dla Maluszków jako pierwsze puzzle dziecka, ponadto elementy trójwymiarowych puzzli będą idealne także do wszelkich zabaw gdzie można wykorzystać figurki zwierząt. Inną propozycję stanowią drewniane wypukłe puzzle PLAN TOYS stosunkowo proste do ułożenia ale jednocześnie niezwykle oryginalne.

 • Puzzle dźwiękowe

  Puzzle dźwiękowe TIDLO to połączenie układanki puzzli wraz z elementami dźwiękowymi, które są dodatkowym atutem a jednocześnie urozmaiceniem dla dziecka, gdyż dzięki temu poznaje ono odgłosy otaczającego świata poprzez zabawę.

 • Domino

  Domino to jedna z ulubionych ponadczasowych układanek dla dzieci, w ofercie sklepu KrainaEKOzabawek.pl znajdują się układanki DOMINO DJECO zarówno dla małych dzieci z dużymi elementami, jak i standardowe układanki z elementami edukacyjnymi jak na przykład cyframi do nauki rozpoznawania cyfr przez dziecko.

 • Labirynty

  Labirynty to kategoria, gdzie umieszczamy niezwykle ciekawe i kreatywne zabawki manipulacyjne. Zabawki te usprawniają motorykę małą i koordynację ręka - oko, rozwijają kreatywność u dziecka i ćwiczą koncentrację i cierpliwość.

 • Lotto

  Gry Lotto jakie sklep krainaEKOzabawek ma w ofercie to zarówno tradycyjna gra Lotto DJECO, jak również gra DJECO Lotto sensoryczne w formie ruletki dotykowej, polegająca na odnalezieniu właściwego elementu wyłącznie za pomocą zmysłu dotyku poprzez nurkowanie rączką w woreczku.

 • Układanki magnetyczne

  Układanki magnetyczne to kolorowe drewniane 2- lub 3-elementowe puzzle magnetyczne DJECO i gry DJECO posiadające elementy magnetyczne, dzięki którym nadają się idealnie na podróż z dzieckiem. Znajdziemy tu również drewniane puzzle magnetyczne typu "łowienie rybek" z 3 wersjami motywów marki TIDLO.

 • Układanki przestrzenne

  "Układanki przestrzenne" to niezwykle oryginalne zabawki drewniane duńskiej marki GOTOY, jak również układanki DJECO w formie domków z małymi mieszkańcami oraz układanka Warzywna wieża HAPE. Układanki przestrzenne rozwijają wyobraźnię dziecka uczą koncentracji i skupienia.

 • Klocki

  Kategoria zabawek "Klocki" obejmuje znane nam z dzieciństwa klocki drewniane WOODENSTORY, klocki z elementami optycznymi HABA, klocki sensoryczne PLAN TOYS, klocki edukacyjne wieża TIDLO oraz DJECO, jak również tęczowe klocki WONDERWORLD. Każde dziecko znajdzie dla siebie coś odpowiedniego!

 • Kulodromy

  KrainaEKOzabawek posiada w ofercie bogatą ofertę bajecznie kolorowych kulodromów z drewna kauczukowego WONDERWORLD. Kulodromy można dowolnie łączyć w coraz to bardziej rozbudowane konstrukcje, które sprawią nie lada radość nie tylko dzieciom! Fantastyczna zabawka ćwicząca koncentrację, doskonaląca zdolności manualne, rozwijająca kreatywność i zmysł tworzenia budowli przestrzennych.

 • Sortery

  Drewniany sorter TIDLO wyróżniony na targach w Kielcach Czas Dziecka 2014r. to niebanalny kolorowy sorter, którego ściany są jednocześnie 2-elementową układanką postaci zwierzątek.Bardzo ciekawa niebanalna zabawka dla Maluszka.

 • Zestawy Konstrukcyjne

  Zestawy konstrukcyjne PINTOY, PLAN TOYS z drewna kauczukowego oraz drewniany zestaw konstrukcyjny HABA to nasza propozycja dla małych Konstruktorów i Budowlańców.  Budując pojazdy czy konstrukcje dziecko rozwija swoją wyobraźnię a jednocześnie ćwiczy sprawność małej rączki.

  Każdy mały majsterkowicz będzie zachwycony. 
 • Układanki

  W ofercie sklepu KrainaEKOzabawek.pl znaleźć można układanki dotykowe TIDLO, PLAN TOYS, CAUSE, przy pomocy których dziecko poznaje za pomocą zmysłu dotyku różne faktury materiałów, układanki edukacyjne DJECO i PINTOY, dzięki którym dziecko poznaje nowe kształy i kolory, jak również uczy się orientacji w terenie, jak i układanki przykręcanki DJECO, na których dziecko ćwiczy motorykę małą - sprawność małej rączki.