00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Termobutelki dla dzieci

Filtr produktów

Producent
Stan:

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Termobutelki dla dzieci

Butelki termiczne (termobutelki) amerykańskiej marki PACIFIC BABY to produkty dla dzieci od narodzin. Termobutelki PACIFIC BABY wraz ze smoczkiem świetnie zastępują tradycyjną plastikową butelkę, a co więcej posiadają właściwości termiczne. Termobutelki PACIFIC BABY utrzymują ciepło napojów do 9/10h, co więcej rosną z dzieckiem tj. można je dopo...

Butelki termiczne (termobutelki) amerykańskiej marki PACIFIC BABY to produkty dla dzieci od narodzin. Termobutelki PACIFIC BABY wraz ze smoczkiem świetnie zastępują tradycyjną plastikową butelkę, a co więcej posiadają właściwości termiczne. Termobutelki PACIFIC BABY utrzymują ciepło napojów do 9/10h, co więcej rosną z dzieckiem tj. można je doposażyć w miękki ustnik PACIFIC BABY dla dzieci od 9mca, ustnik słomkę PACIFIC BABY od 12mca oraz ustnik składany PACIFIC BABY od 18mca. PACIFIC BABY to wielki komfort i udogodnienie dla aktywnych rodziców lubiących podróżować z dzieckiem.

W naszej ofercie znaleźć można również termobutelki amerykańskiej marki PURA, utrzymujące ciepło napojów do 6h - czyli są idealne na spacer z dzieckiem. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów: smoczków i ustników, termobutelki PURA KIKI rosną z dzieckiem. Są wspaniałym towarzyszem od narodzin przez wiele lat.

Więcej

Termobutelki dla dzieci Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów