0 0    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Pojazdy, Jeździki, Pchacze

Newsletter

Odwiedź nas również na

Pojazdy, Jeździki, Pchacze

W kategorii "Pojazdy, Jeździki, Pchacze" znaleźć można starannie wyselekcjonowaną ofertę drewnianych aut, statków i innych pojazdów marki DJECO, PINTOY, TIDLO, PLAN TOYS dedykowaną zarówno dla Maluszków jak i starszych Dzieci.

W tej kategorii oprócz pojazdów znaleźć można drewniane i tekturowe garaże dla autek KROOOM, TIDLO, PINTOY, drewniane k...

W kategorii "Pojazdy, Jeździki, Pchacze" znaleźć można starannie wyselekcjonowaną ofertę drewnianych aut, statków i innych pojazdów marki DJECO, PINTOY, TIDLO, PLAN TOYS dedykowaną zarówno dla Maluszków jak i starszych Dzieci.

W tej kategorii oprócz pojazdów znaleźć można drewniane i tekturowe garaże dla autek KROOOM, TIDLO, PINTOY, drewniane kolejki TIDLO, pochylnie dla małych autek PINTOY oraz drewniane jeździki PINTOY i WONDERWORLD. Panadto goszczą tutaj również drewniane zabawki do pchania i ciągnięcia TIDLO, PINTOY, PLAN TOYS oraz zabawki na biegunach PINTOY.

Więcej

Pojazdy, Jeździki, Pchacze Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Autka i Statki

  KrainaEKOzabawek posiada w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów takich jak autka dla Najmłodszych SMALL STUFF, PLAN TOYS, traktory PINTOY, wozy strażackie PINTOY, TIDLO, statki TIDLO oraz puzzle i klocki z motywami pojazdów DJECO. Ponadto mamy również pojazdy do samodzielnego złożenia HABA: samochód, helikopter, samolot, katamaran. Każdy mały miłośnik pojazdów mechanicznych znjajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie!

 • Garaże, Drogi, Tory

  KrainaEKOzabawek.pl ma w swojej ofercie garaże dla autek i innych pojazdów zarówno niezniszczalne drewniane TIDLO, PINTOY, jak również garaże tekturowe DJECO i KROOOM. Ponadto Bestseller DJECO puzzle Ulice w Mieście wraz ze znakami drogowymi, jak i drewniane kolejki TIDLO.

 • Pochylnie

  W ofercie krainEKOzabawek.pl w dziale "Pochylnie" umieściliśmy drewniany tor samochodowy TOWER SLOPE marki Pintoy pozwalający dziecku na fascynującą obserwację poruszającego się samochodzika. Pochylnia Pintoy jest wykonana z drewna kauczukowego, co sprawia że jest zabawką niezwykle trwałą.

 • Jeździki drewniane

  W kategorii "Jeździki" mamy do zaoferowanie dwie ekologiczne zabawki z drewna kauczukowego: drewniany jeździk z bagażnikiem PINTOY oraz jeździk wóz strażacki WONDERWORLD dla małego Strażaka.Obie eko zabawki są stabilne wykonane z materiału  odpornego na zarysowania, idealne dla dziecka, które zaczyna fascynować sie pojazdami ruchomymi poruszającymi się poprzez odpychanie się od podłoża małych nóżek.

 • Na biegunach

  W kategorii "Na biegunach" drewniany konik na biegunach Shetland marki Pintoy to nasz bezsprzeczny bestseller. Znana wielu z nam z dzieciństwa zabawka do bujania teraz w  nowej stylowej drewnianej odsłonie.

 • Do pchania

  Wybierz drewniany pchacz

  W ofercie krainaEKOzabawek.pl posiadamy drewniane zabawki pomocne w stawianiu pierwszych kroków: drewniany chodzik pchacz z centrum rozrywki PINTOY, drewniany wózek z klockami PINTOY i TIDLO oraz pchacz z drewna kauczukowego PLAN TOYS. Wybrane przez nas pchacze są stabilne a przez to bezpieczne dla dziecka.

 • Do ciągnięcia

  W zakresie "zabawek do ciągnięcia" KrainaEKOzabawek ma do zaoferowania drewniane zabawki zwierzątka do zabrania na spacer: sporych rozmiarów Kot i Pies TIDLO, oswojony Dinozaur i słodki Szczeniaczek PINTOY oraz całkowicie bezpieczny Krokodyl PLAN TOYS.