00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Haba

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Haba

Niemiecką markę Haba, odznaczoną licznymi prestiżowymi nagrodami, cechuje ciekawe wzornictwo, żywe przyciągające oko kolory i staranność wykonania oraz wielka kreatywność projektantów. Zabawki HABA to szeroka gama gier planszowych, zabawek dla niemowlaków, zabawek do piasku oraz elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Zabawki HABA to również s...

Niemiecką markę Haba, odznaczoną licznymi prestiżowymi nagrodami, cechuje ciekawe wzornictwo, żywe przyciągające oko kolory i staranność wykonania oraz wielka kreatywność projektantów. Zabawki HABA to szeroka gama gier planszowych, zabawek dla niemowlaków, zabawek do piasku oraz elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Zabawki HABA to również specjalna seria TERRA KIDS obejmująca zabawki dla ciekawych świata Miłośników Przygód.

Więcej

Haba Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 74,90 zł

  Przybijanka HABA z motywami motylków i kwiatów, składająca się z 26 elementów do układania, drewnianego młotka, gwoździków i tablicy korkowej do przybijania bajecznie kolorowych elementów. Fantastyczna zabawka do ćwiczenia motoryki małej.

  Przybijanka HABA z motywami motylków i kwiatów, składająca się z 26 elementów do...

  74,90 zł
  W magazynie
 • 73,90 zł

  NOWOŚĆ HABA 2016 Układanka magnetyczna Smoki Haba składa się z 2 kartonowych  plansz z dwustronnymi obrazkami (do umieszczenia w jednej części metalowego pudełka) i 104 elementy z obrazkami magnetycznymi do ułożenia na planszy. Zabawka jest w metalowym pudełeczku, dzięki czemu zabawką można bawić się również w podróży.

  NOWOŚĆ HABA 2016 Układanka magnetyczna Smoki Haba składa się z 2 kartonowych  plansz z...

  73,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów