00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Zabawa w dom

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Zabawa w dom

Kategoria "Zabawa w dom" obejmuje szeroką gamę produktów, dzięki którym Wasze dzieci będą mogły naśladować wykonywanie takich prac domowych jak gotowanie czy sprzątanie. W naszej ofercie znajdą Państwo min. kuchenki dla dzieci z kompleksowym wyposażeniem kuchennym, zabawkowe artykuły spożywcze, zestawy do prasowania, zestawy do sprzątania i wiel...

Kategoria "Zabawa w dom" obejmuje szeroką gamę produktów, dzięki którym Wasze dzieci będą mogły naśladować wykonywanie takich prac domowych jak gotowanie czy sprzątanie. W naszej ofercie znajdą Państwo min. kuchenki dla dzieci z kompleksowym wyposażeniem kuchennym, zabawkowe artykuły spożywcze, zestawy do prasowania, zestawy do sprzątania i wiele, wiele innych, a wszystko to od tak cenionych producentów jak DJECO, HABA, WONDERWORLD, TIDLO czy PLAN TOYS. Nasze produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów, wyróżniają się odpornością na nawet wieloletnią eksploatację, posiadają bardzo bogatą kolorystykę i są pozbawione wszelkich niebezpiecznych elementów, które miałyby zagrozić młodocianym domownikom, a więc nie ma mowy o jakimkolwiek niebezpieczeństwie z ich strony. Każda nasza kuchenka dla dzieci to też pełen realizm, który nie tylko bawi, ale i wpaja wiele przydatnych w życiu dorosłym cech, takich jak np. odpowiedzialność czy troska o innych.

Więcej

Zabawa w dom Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Kuchnia dla dzieci -...

  W sklepie krainaEKOzabawek.pl proponujemy Państwu bardzo ciekawe i funkcjonalne kuchnie dla dzieci w różnych stylach, kolorach i rozmiarach. Oferujemy produkty tak cenionych marek, jak INDIGO JAMM, TIDLO, PINTOY, WONDERWORLD, PLAN TOYS, HAPE czy HOWA. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy mały kucharz znajdzie kuchnię idealną dla siebie.

   

  Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, stosowanie ekologicznych materiałów, trwałość, brak jakichkolwiek niebezpiecznych elementów, wielofunkcyjność, a także niezwykły realizm, który potwierdzają takie elementy dodatkowe jak np. półeczka na akcesoria kuchenne, wieszaki na ściereczki, okap czy miejsca na przyprawy.

   

  Każda nasza kuchnia dla dzieci to świetna, nowoczesna i ekologiczna zabawa nie tylko dla dziewczynek, ale także dla chłopców. Dzieci w wieku od 3 lat, często interesują się tym, jak rodzice przygotowują posiłki w kuchni i chcą ich naśladować. Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo, ale także możliwość wzbogacania swojej wiedzy, warto zdecydować się na drewnianą kuchnię dla dzieci. Taka zabawka ma ogromny wpływ na edukację dziecka. Kuchnia dla dzieci uczy dziecko sprzątania i systematyczności, co przekłada się na jego codzienne zachowanie.

   

  Dzięki zabawie w kucharza dziecko ma możliwość opanowania podstawowych, a w późniejszym czasie bardziej zaawansowanych umiejętności kucharskich, dzięki czemu w Waszych dzieciach zostanie zaszczepiona prawdziwie kulinarna pasja, która przyniesie im wiele korzyści w przyszłości. Kuchnia dla dzieci może wystepować w różnych wersjach kolorystycznych i w wielu rozmiarach, dzięki czemu z powodzeniem może się znaleźć w pokoju dziecięcym, salonie, a nawet w „prawdziwej” kuchni obok gotującej mamy.

   

  Jeśli chcecie zaszczepić w swoim dziecku miłość do gotowania, ale także obowiązek sprzątania, dziecięca kuchnia jest idealnym rozwiązaniem. Poznajcie drewniane kuchnie oferowane przez sklep krainaEKOzabawek.pl.

 • Akcesoria kuchenne i...

  Przybory kuchenne dla dzieci

  W sklepie krainaEKOzabawek posiadamy drewniane produkty AGD oraz drewniane akcesoria kuchenne, które zapewne przydadzą się każdemu małemu Kucharzowi i każdej małej Kucharce. W naszym asortymencie znajdują się: drewniana lodówka z funkcją tworzenia lodów do zimnych napojów HAPE, drewniany ekspres do kawy HAPE, mikser do przygotowania pysznego ciasta HAPE, ponadto drewniane akcesoria kuchenne: zestawy garnków, patelni i przyborów kuchennych TIDLO, ERZI i PLAN TOYS jak również zestaw herbaciany i zestaw kawowy od ERZI, DJECO i PLAN TOYS. Ciekawą propozycje stanowi też zestaw do przygotowania Bożonarodzeniowych pierniczków od HAPE.

 • Artykuły spożywcze -...

  Kategoria "Artykuły spożywcze" obejmuje bardzo szeroka gamę drewnianych produktów żywnościowych marki ERZI, TIDLO, PLAN TOYS, które można użyć podczas zabawy w sklep lub zabawy w gotowanie. Drewniana żywność dostępna jest zarówno w formie zestawów jak śniadanie ERZI, obiad ERZI, kolacja ERZI czy też pieczywo ERZI lub mega zestaw BIG BOX ERZI, lecz również jako pojedyncze produkty, które zostały przez nas starannie dobrane, gdyż są bardzo oryginalne i stanowią zapewne ciekawe uzupełnienie standardowej oferty drewnianych warzyw i owoców.