0 0    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Odgrywanie ról

Newsletter

Odwiedź nas również na

Odgrywanie ról

Zabawki w "odrywanie ról" to zabawki w naśladowanie dorosłych marek TIDLO, ERZI, PINTOY, HABA, HAPE. Pogrupowaliśmy je w zabawki do zabawy w dom lub zabawy w sklep, zabawy w lekarza jak i teatrzyki kukiełkowe.

W dziale "Zabawa w dom" znaleźć można takie drewniane artykuły godpodarstwa domowego - małe i duże AGD: kuchnię dla dzieci, pralkę dla d...

Zabawki w "odrywanie ról" to zabawki w naśladowanie dorosłych marek TIDLO, ERZI, PINTOY, HABA, HAPE. Pogrupowaliśmy je w zabawki do zabawy w dom lub zabawy w sklep, zabawy w lekarza jak i teatrzyki kukiełkowe.

W dziale "Zabawa w dom" znaleźć można takie drewniane artykuły godpodarstwa domowego - małe i duże AGD: kuchnię dla dzieci, pralkę dla dzieci, deskę do prasowania dla dzieci, ekspres do kawy, mikser do ciasta itp oraz akcesoria kuchenne garnki, serwis kawowy, zastawa stołowa i wiele innych ciekawych propozycji dla małej Pani Domu.

W dziale "Zabawa w sklep" mamy do zaoferowania stragan i sklep dla dzieci, wózek sklepowy, kasę sklepową, wagę sklepową, siatkę na zakupy jak i bogaty asortyment wyszukanych warzyw, owoców, nabiału, mięs i wędlin jak na prawdziwy sklep przystało.

W dziale "Zabawa w lekarza" oferujemy zestaw lekarski dla internisty jak i zestaw dla weterynarza.

W dziale "Teatrzyki" zgromadziliśmy drewaniane teatrzyki kukiełkowe dla dzieci w tym jeden teatrzyk 2w1 będący równocześnie straganem.

Więcej

Odgrywanie ról Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Zabawa w dom

  Kategoria "Zabawa w dom" obejmuje szeroką gamę produktów, dzięki którym Wasze dzieci będą mogły naśladować wykonywanie takich prac domowych jak gotowanie czy sprzątanie. W naszej ofercie znajdą Państwo min. kuchenki dla dzieci z kompleksowym wyposażeniem kuchennym, zabawkowe artykuły spożywcze, zestawy do prasowania, zestawy do sprzątania i wiele, wiele innych, a wszystko to od tak cenionych producentów jak DJECO, HABA, WONDERWORLD, TIDLO czy PLAN TOYS. Nasze produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów, wyróżniają się odpornością na nawet wieloletnią eksploatację, posiadają bardzo bogatą kolorystykę i są pozbawione wszelkich niebezpiecznych elementów, które miałyby zagrozić młodocianym domownikom, a więc nie ma mowy o jakimkolwiek niebezpieczeństwie z ich strony. Każda nasza kuchenka dla dzieci to też pełen realizm, który nie tylko bawi, ale i wpaja wiele przydatnych w życiu dorosłym cech, takich jak np. odpowiedzialność czy troska o innych.

 • Zabawa w sklep

  Kategoria "Zabawa w sklep" obejmuje szeroką gamę drewnianych produktów, dzięki którym dzieci będą mogły bawić się w sklep lub stragan warzywny. Znaleźć tutaj można elementy wyposażenia sklepiku dziecięcego takie jak drewniany stragan sklepowy GOKI, drewniane akcesoria do sklepu marki TIDLO, PLAN TOYS, HABA oraz bogatą ofertę drewnianej żywności marki ERZI, TIDLO, PLAN TOYS, HABA. Każda mała Sprzedawczyni i każdy mały Sprzedawca będzie mógł śmiało wyposażyć u nas swój sklepik.

 • Zabawa w lekarza

  W kategorii "Zabawa w lekarza" znajdziemy wysokiej jakości zestaw dla małego lekarza z drewna kauczukowego PINTOY, TIDLO, LE TOY VAN, HOWA jak również zestaw dla małego weterynarza DJECO. Drewniane zabawki idealne dla dzieci, które marzą o tym, aby w przyszłości zostać lekarzem.

 • Teatrzyki

  W kategorii "Teatrzyki" znaleźć można coś dla małych Aktorów, którzy uwielbiają wcielać się w różne role: drewniany teatrzyk kukiłkowy PINTOY i drewniany teatrzyk TIDLO będący pomysłowym połączeniem teatrzyku i straganu.