00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dla Artystów

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Dla Artystów

Kategoria "Dla Artystów" obejmuje niezwykle kreatywne zabawki DJECO wymagające od dziecka inwencji twórczej, koncentracji i skupienia. Fantastyczne zestawy COLLAGES z DJECO pozwolą odkryć w dziecku małego pełnego pomysłów Artystę. Najczęściej wybierane Kolaże dla dzieci DJECO to Zestaw Artystyczny "Stwórz Zwierzątko" i Zestaw Artystyczny "Zwierz...

Kategoria "Dla Artystów" obejmuje niezwykle kreatywne zabawki DJECO wymagające od dziecka inwencji twórczej, koncentracji i skupienia. Fantastyczne zestawy COLLAGES z DJECO pozwolą odkryć w dziecku małego pełnego pomysłów Artystę. Najczęściej wybierane Kolaże dla dzieci DJECO to Zestaw Artystyczny "Stwórz Zwierzątko" i Zestaw Artystyczny "Zwierzątka", Zestaw Artystyczny z ciastoliną oraz Ubierz Misia.

Więcej

Dla Artystów Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 89,90 zł

  Zestaw artystyczny malarski z farbami DJECO to świetna kreatywna zabawka dla dzieci lubiących malować. W zestawie arkusze kolorowych rysunków, które dziecko koloruje farbami. Aby uzyskać potrzebny kolor,dziecko musi dwie farby z zestawu połączyć ze sobą na specjalnej do tego podkładce.

  Zestaw artystyczny malarski z farbami DJECO to świetna kreatywna zabawka dla dzieci...

  89,90 zł
  W magazynie
 • 82,90 zł

  DJECO Zestaw artystyczny dla Chłopców Zdobienie Twarzy Pirat to fantastyczny zestaw do malowania twarzy zawierający trzy kolorowe pudry, pędzelek 18 cm, gąbeczkę o średnicy 3,5 cm, naklejki, tatuaże oraz instrukcję krok do kroku do wykonania trzech wzorcowych zdobień twarzy.  

  DJECO Zestaw artystyczny dla Chłopców Zdobienie Twarzy Pirat to fantastyczny zestaw do...

  82,90 zł
  W magazynie
 • 82,90 zł

  DJECO Zestaw artystyczny Zdobienie Twarzy Super Bohater] to fantastyczny zestaw do malowania twarzy zawierający trzy kolorowe pudry, pędzelek 18 cm, gąbeczkę o średnicy 3,5 cm, naklejki, tatuaże oraz instrukcję krok do kroku do wykonania trzech wzorcowych zdobień twarzy.  

  DJECO Zestaw artystyczny Zdobienie Twarzy Super Bohater] to fantastyczny zestaw do...

  82,90 zł
  W magazynie
 • 82,90 zł

  DJECO Zestaw artystyczny dla Dziewczynki Zdobienie Twarzy Kwiaty to fantastyczny zestaw do malowania twarzy zawierający trzy kolorowe pudry, pędzelek 18 cm, gąbeczkę o średnicy 3,5 cm, naklejki, tatuaże oraz instrukcję krok do kroku do wykonania trzech wzorcowych zdobień twarzy.  

  DJECO Zestaw artystyczny dla Dziewczynki Zdobienie Twarzy Kwiaty to fantastyczny...

  82,90 zł
  W magazynie
 • 36,90 zł

  DJECO 2018 Zestaw 100 naklejek wypukłych Zwierzątka mamy i ich dzieci Dzieci uwielbiają naklejki - świetna zabawka gwarantowana!

  DJECO 2018 Zestaw 100 naklejek wypukłych Zwierzątka mamy i ich dzieci Dzieci...

  36,90 zł
  W magazynie
 • 41,90 zł

  DJECO 2018 Zestaw artystyczny dla miłośników rysowania Misja kosmiczna składa się z 4 arkuszy z obrazkami ilustrującymi układ słoneczny, rakietę, astronautę oraz drewnianego patyczka do wydrapywania jak instrukcji. Na każdej z czterech kart pod ciemną warstwą ukrywają się kolorowe obrazki. Zdrapywanie jej patyczkiem sprawia, że w magiczny sposób...

  DJECO 2018 Zestaw artystyczny dla miłośników rysowania Misja kosmiczna składa się z 4...

  41,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów