00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

A Slice of Green

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
A Slice of Green

A Slice of Green to synonim ekologicznej alternatywy do plastikowych śniadaniówek, słomek do napojów oraz jednorazówek.

A Slice of Green to śniadaniówki z wysokiej jakości stali nierdzewnej o jakości spożywczej 201 wytwarzane w południowych Indiach, ich nazwy pochodzą od miast w całych Indiach, nawiązując do ich designu inspirowanego indiańskimi...

A Slice of Green to synonim ekologicznej alternatywy do plastikowych śniadaniówek, słomek do napojów oraz jednorazówek.

A Slice of Green to śniadaniówki z wysokiej jakości stali nierdzewnej o jakości spożywczej 201 wytwarzane w południowych Indiach, ich nazwy pochodzą od miast w całych Indiach, nawiązując do ich designu inspirowanego indiańskimi puszkami Tiffin! Wytwarzane są zgodne z normami systemu zarządzania jakością ISO: 9001: 2008 i normami ISO: 18001: 2007 w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Śniadaniówki nie zawierają BPA, ftalanów i ołowiu.

W ostatnich latach konsumenci zdali sobie sprawę z  negatywnego wpływu kultury przedmiotów jednorazowego użytku na naszą cywilizację i chcą spróbować żyć bardziej zrównoważonym stylem życia. A Slice of Green to projekt Green Pioneer powstały, aby zaoferować stylową gamę produktów wielokrotnego użytku, które mogą pomóc ludziom zaprzestać zaśmiecania ziemi. Wszystkie produkty są funkcjonalne i proste w użyciu, dzięki czemu są łatwe do zastosowania w życiu codziennym.

Wszystkie produkty A Slice Of Green wytwarzane są w Indiach i we współpracy bezpośrednio z lokalnymi producentami.


Więcej

A Slice of Green Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji