0 0    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Poza domem

Newsletter

Odwiedź nas również na

Poza domem

Kategoria "Poza domem" zawiera niezbędne akcesoria na wyjście z dzieckiem tym małym jak i większym: bidony termiczne THERMOS, bidony dla dzieci ALFI isoBottle, pojemniki termiczne na pożywienie dla dzieci U KONSERVE oraz THERMOS, śniadaniówki A Slice of Green, Keep Leaf. Cała gama produktów dla dzieci starszych i młodszych ułatwiających komforto...

Kategoria "Poza domem" zawiera niezbędne akcesoria na wyjście z dzieckiem tym małym jak i większym: bidony termiczne THERMOS, bidony dla dzieci ALFI isoBottle, pojemniki termiczne na pożywienie dla dzieci U KONSERVE oraz THERMOS, śniadaniówki A Slice of Green, Keep Leaf. Cała gama produktów dla dzieci starszych i młodszych ułatwiających komfortowe spacery w chłodniejsze dni jak i dłuższe podróże z dzieckiem.

Więcej

Poza domem Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Butelki antykolkowe...

  W dziale "Akcesoria dla dzieci" posiadamy butelki antykolkowe Umee - całkowitą NOWOŚĆ na polskim rynku. Butelka Umee posiada 1-elementowy odpowietrznik, który zapewnia lepszą kontrolę przepływu pokarmu dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia kolki. Ponadto smoczek Umee imituje pierś mamy (ułatwia łączenie lub przejście z karmienia piersią na karmienie butelką). Butelka antykolkowa Umee dostępna jest z osłonką termiczną lub bez w dwóch pojemnościach: 160ml i 260ml

 • Bidony termiczne dla...

  Bidony termiczne Alfi IsoBottle - utrzymują temperaturę napojów ciepłych do 12h, a zimnych do 24h! Mają rozkładany ustnik, który łatwo utrzymać w czystości. Nowe modele termobidonów Alfi isoBottle 2013 można również myć w zmywarce. Bidony ALFI maja 5-letnią gwarancję na izolację termiczną! MODEL 2013 Bidon ALFI isoBottle został nagrodzony nagrodą prestiżową nagrodą German Design Award 2015 w kategorii: Lifestyle.

 • Kubki Umee z osłonką...

  Kubki treningoweUMEE z miękkim ustnikiem od 6-go mca lub z twardszym ustnikiem od 9-go mca. Kubki UMEE dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: w kolorze różowym i niebieskim.

 • Plecaczki

  Bogata oferta plecaczków marki Little Life oraz Les Deglingos dla Najmłodszych 1-3 lata, plecaczków dla Przedszkolaków od 3 lat oraz dla starszych Dzieci.

 • Pojemniki na...

  Pojemniki termiczne dla dzieci U Konserve oraz THERMOS - fantastyczna rzecz na spacer z małym dzieckiem w chłodne dni.

 • Termobutelki Pacificbaby

  Rewelacyjne termobutelki Pacific Baby 3w1 - butelki z izolacją termiczną dla ciepłych i zimnych napojów. Idealne zarówno na zimę jak i na lato, utrzymują ciepło do 10h. Rosną z dzieckiem, można je doposażyć w ustnik miękki z rączkami lub ustnik składany - i w łatwy sposób otrzymujemy bidon z izolacją termiczną PACIFIC BABY.

 • Torebki śniadaniowe...

  Torebki śniadaniowe / śniadaniówki Keep Leaf - EKOLOGICZNA alternatywa do plastikowych śniadaniówek, idealne do przechowywania kanapek czy przekąsek - na spacery z dziećmi, do przedszkola, szkoły, pracy, w czasie podróży ... Torebka śniadaniowa KEEP LEAF jest wykonana w 100% z bawełny organicznej.