00    

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Djeco

Newsletter

Odwiedź nas również na

stempel
Djeco

DJECO jest francuską firmą produkującą piękne bajecznie kolorowe niezwykle oryginalne gry, puzzle, układanki i zestawy kreatywne, lecz również elementy dekoracji wnętrz. Bogata oferta niebanalnych i cenionych za wysoką jakość zabawek DJECO obejmuje przedmioty przeznaczone zarówno dla maluszków jak i dla dzieci starszych. Każde dziecko znajdzie w...

DJECO jest francuską firmą produkującą piękne bajecznie kolorowe niezwykle oryginalne gry, puzzle, układanki i zestawy kreatywne, lecz również elementy dekoracji wnętrz. Bogata oferta niebanalnych i cenionych za wysoką jakość zabawek DJECO obejmuje przedmioty przeznaczone zarówno dla maluszków jak i dla dzieci starszych. Każde dziecko znajdzie w ofercie DJECO coś dla siebie!

Więcej

Djeco Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 77,00 zł

  drewniane puzzle magnetycznych na lodówkę DJECO BAL PRZEBIERAŃCÓW składający się z 24 elementów (8 postaci). Każda postać do "przebrania na bal" składa się  z 3 elementów - możliwe rożne wariacje.

  drewniane puzzle magnetycznych na lodówkę DJECO BAL PRZEBIERAŃCÓW składający się z 24...

  77,00 zł
  W magazynie
 • 89,90 zł

  Zestaw artystyczny malarski z farbami DJECO to świetna kreatywna zabawka dla dzieci lubiących malować. W zestawie arkusze kolorowych rysunków, które dziecko koloruje farbami. Aby uzyskać potrzebny kolor,dziecko musi dwie farby z zestawu połączyć ze sobą na specjalnej do tego podkładce.

  Zestaw artystyczny malarski z farbami DJECO to świetna kreatywna zabawka dla dzieci...

  89,90 zł
  W magazynie
 • 64,90 zł

  DJECO gra planszowa Memo Tropico to kolorowa gra z ukrywającymi się zwierzakami, dzięki której dziecko ćwiczy pamięć i koncentrację. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zdobędzie pięć kart. 

  DJECO gra planszowa Memo Tropico to kolorowa gra z ukrywającymi się zwierzakami,...

  64,90 zł
  W magazynie
 • 49,90 zł

  Niebanalna gra pamięciowa FOLANIMOS francuskiej marki DJECO to kolorowa gra na zasadach memory  z postaciami zwierzątek polegająca na ułożeniu 2-elementowych puzzli (góry i dołu) zwierzątka. Kto pamięta gdzie leży dany element, ten jest w stanie złożyć jak najwięcej zwierzątek. Celem gry jest zebranie jak największej ilości kart. 

  Niebanalna gra pamięciowa FOLANIMOS francuskiej marki DJECO to kolorowa gra na...

  49,90 zł
  W magazynie
 • 82,90 zł

  DJECO Zestaw artystyczny dla Chłopców Zdobienie Twarzy Pirat to fantastyczny zestaw do malowania twarzy zawierający trzy kolorowe pudry, pędzelek 18 cm, gąbeczkę o średnicy 3,5 cm, naklejki, tatuaże oraz instrukcję krok do kroku do wykonania trzech wzorcowych zdobień twarzy.  

  DJECO Zestaw artystyczny dla Chłopców Zdobienie Twarzy Pirat to fantastyczny zestaw do...

  82,90 zł
  W magazynie
 • 82,90 zł

  DJECO Zestaw artystyczny Zdobienie Twarzy Super Bohater] to fantastyczny zestaw do malowania twarzy zawierający trzy kolorowe pudry, pędzelek 18 cm, gąbeczkę o średnicy 3,5 cm, naklejki, tatuaże oraz instrukcję krok do kroku do wykonania trzech wzorcowych zdobień twarzy.  

  DJECO Zestaw artystyczny Zdobienie Twarzy Super Bohater] to fantastyczny zestaw do...

  82,90 zł
  W magazynie
 • 82,90 zł

  DJECO Zestaw artystyczny dla Dziewczynki Zdobienie Twarzy Kwiaty to fantastyczny zestaw do malowania twarzy zawierający trzy kolorowe pudry, pędzelek 18 cm, gąbeczkę o średnicy 3,5 cm, naklejki, tatuaże oraz instrukcję krok do kroku do wykonania trzech wzorcowych zdobień twarzy.  

  DJECO Zestaw artystyczny dla Dziewczynki Zdobienie Twarzy Kwiaty to fantastyczny...

  82,90 zł
  W magazynie
 • 36,90 zł

  DJECO 2018 Zestaw 100 naklejek wypukłych Zwierzątka mamy i ich dzieci Dzieci uwielbiają naklejki - świetna zabawka gwarantowana!

  DJECO 2018 Zestaw 100 naklejek wypukłych Zwierzątka mamy i ich dzieci Dzieci...

  36,90 zł
  W magazynie
 • 41,90 zł

  DJECO 2018 Zestaw artystyczny dla miłośników rysowania Misja kosmiczna składa się z 4 arkuszy z obrazkami ilustrującymi układ słoneczny, rakietę, astronautę oraz drewnianego patyczka do wydrapywania jak instrukcji. Na każdej z czterech kart pod ciemną warstwą ukrywają się kolorowe obrazki. Zdrapywanie jej patyczkiem sprawia, że w magiczny sposób...

  DJECO 2018 Zestaw artystyczny dla miłośników rysowania Misja kosmiczna składa się z 4...

  41,90 zł
  W magazynie
 • 74,90 zł

  Drewniana gra logiczna SAMOTNIK DJECO Gra logiczna DJECO Solitaire dla starszych dzieci. Przemieszczamy kulki na blacie tak, aby na koniec gry było ich jak najmniej. Żeby usunąć kulkę, należy poukładać kulki tak, by były dwie obok siebie i następne pole było puste. Pierwsza kulka skacze przez drugą, eliminuje ją i skacze na kolejne puste pole.

  Drewniana gra logiczna SAMOTNIK DJECO Gra logiczna DJECO Solitaire dla starszych...

  74,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów